Mainiet sava dārza izskatu ar Philips Hue āra apgaismojumu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Mainiet sava dārza izskatu ar Philips Hue āra apgaismojumu

Par zīmoliem

Andris

Īpaši gaismekļi, kas pilnībā mainīs jūsu dārza izskatu un kuras jūs varat vadīt, izmantojot viedtālruni. Tie ir Philips Hue gaismekļi.

Vairs nevajag piecelties pie slēdža

Vai jums patīk ideja vakarā gulēt savā terasē vai dārzā šūpuļtīklā un ieslēgt gaismu ar pogas nospiešanu vai ar viedtālruni? Ar āra gaismekļiem Philips Hue, tā var būt realitāte.

Sēdēšana ar draugiem, ģimeni vai bērniem pie ugunskura. Tie visi ir unikāli mirkļi, kurus lielākā daļa no mums ir gaidījuši visu gadu. Vienkārši sēdiet uz terases ar vīna glāzi un ietiniet sevi segā. Bet ja ir jau pilnīgi tumšs, un jums nav ērti piķa melnajā tumsā? Tādā gadījumā jums atkal jāatsaiņo no segas vai jāatstāj nepabeigtā saruna ar draugiem. Bet jums tas nav jādara. Ar Philps Hue viedie āra gaismekļinepārtraukta celšanās līdz slēdzim ir vēsture. Jums vienkārši jāņem viedtālrunis un viss jāiestata no attāluma. Jums ir nepieciešams tikai lejupielādēt aplikāciju. Ja jums jau ir aplikācija, jūs varat visu ar prieku iestatīt no attāluma. Jūs varat ieslēgt un izslēgt apgaismojumu. Jūs varat tos arī aptumšot pēc savām vajadzībām. Ir plašs dažādu veidu Philips Hue āra lukturu klāsts, kas ne tikai lieliski kalpos jums, bet arī papildinās jūsu dārzu un jums būs daudz ērtāk. Jūms noteikti interesēs tā modernais dizains.Vairumam  šo viedo gaismu varat izvēlēties arī krāsas. Piemēram, LED starmeši no White And Color Ambiance sērijas,  izskatīsies lieliski. Tos var kontrolēt ar balsi. Viņu izsmalcinātais dizains noteikti priecēs jūs un jūsu viesus. Tos var iegādāties komplektā ar 3 gabaliem. Transformatoram var pievienot ne vairāk kā 5 ierīces. Viņus atkal var kontrolēt no jebkuras vietas.Bet varbūt jums ir nepieciešams sienas apgaismojums. Arī to klāsts ir plašs. Jums nevajadzētu palaist garāmED RGB āra sienas gaismekli LED RGB āra sienas gaismekļi, ar kuriem jūs varat izvēlēties no divām krāsām. Melns un matēts hroms . Jūs varat iestatīt apgaismojuma laiku un izvēlēties no 16 miljoniem krāsu. To var savienot ar esošo Hue tiltu, un pēc tam jūs varat izmantot visas tā funkcijas.Ļoti modernu un netradicionālu izskatu jūsu dārzā var uzburt āra gaisma Hue White and Colour Ambiance . Šeit jūs varat arī iestatīt apgaismojuma laiku. Šī gaisma ir izgatavota no kvalitatīva alumīnija un rūdīta stikla. Tātad tas ir ļoti izturīgs pret visām ārējām ietekmēm. Turklāt tas ietilpst IP65 aizsardzības klasē, kas nozīmē, ka gaismas iztur daudzas lietas. To atkal var kontrolēt, izmantojot viedtālruni vai balsi.Un, ja jūs nevēlaties iegādāties jaunu apgaismojumu, pietiks ar Philips Hue viedajām spuldzēm . Tos var izmantot būtībā jebkurai gaismai. Bet ir svarīgi iegūt pareizo kontaktligzdu. Jūs varat iegādāties pilnu sākuma komplektu, kur papildus spuldzēm atradīsit arī starpsavienojuma Hue Bridge ierīci. Tie ir saderīgi arī ar Amazon Alexa Apple Homekit un Google Home. Tas nozīmē, ka pat šīs spuldzes var vadīt gan ar viedtālruni, gan ar balsi.

Philips Hue iekštelpu gaismekļi

Āra mazie gaismekļi Philips Hue have patiešām plašs klāsts, lai visi varētu izvēlēties. Papildus āra gaismām Philips Hue piedāvā arī iekšējais apgaismojums. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama jauna lustra, lampa vai griestu gaisma. Jūs atradīsit visu veidu lukturus, kuru jums pietrūkst mājās vai kurus vēlaties nomainīt ar jauniem. Izvēli no daudzām krāsām, aptumšošanu un dažādus citus iestatījumus  var iestatīt arī ar tālvadības pulti, viedtālruni vai planšetdatoru.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i