Melna lampa - mūsdienīga dzīvokļa dizaina elements | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Melna lampa - mūsdienīga dzīvokļa dizaina elements

Par zīmoliem

Andris

Sinonīmi - elegances un mūsdienīgs dizains. Ja mēs to varam teikt par jebkuru krāsu, tad noteikti to varam teikt arī par melno. Šīs krāsas LEDVANCE apgaismojums lieliski iederas daudzos jūsu mājas un āra telpas stūros.

Mūsdienīgais vācu uzņēmums LEDVANCE vienmēr ievieš tirgū jaunas tendences un dizaina preces apgaismojuma jomā. Papildus skaistām lampām jūs varat rēķināties arī ar kvalitatīviem materiāliem ar uzsvaru uz ilgtspēju. Šodien mēs pievērsīsimies modernām dizaina lampām, kuras visas savstarpēji saista tas, ka tās ir izgatavotas melnā krāsā.

Melnā krāsa iederas visur

Tas, ka melnā krāsa ir elegances un stila sinonīms, neattiecas tikai uz apģērbu. Šīs krāsas elementi arvien biežāk tiek izmantoti mūsdienu interjerā. Un tā noteikti nav nejaušība. Melnā krāsa ir lieliska izvēle gan lielu, gan mazāku telpu iekārtojumam un veido lielisku pamatu kombinācijām ar citiem elementiem, tostarp koka mēbelēm, zeltu vai balto krāsu. 

Dzīvojamā istaba

Pirmā telpa, par kuru runāsim, ir dzīvojamā istaba. Jūs varat izvēlēties apgaismojumu melnā krāsā atbilstoši savai gaumei. Mēs iesakām apgaismojumu melnā krāsā izmantot jebkuram apgaismojumam viesistabā - sākot no lustrām, stāvlampām vai galda lampām līdz pat viesistabas sienas vai TV ekrāna aizmugures apgaismojumam. Dzīvojamās istabas siena ir mēbeļu piemērs, ar kurām melnais apgaismojums lieliski saskanēs. Šīs kombinācijas rezultāts būs vienmēr aktuāla izskata viesistaba, kas jums vai jūsu viesiem nekad neapniks un nedaudz pavirzīs kārtējo datumu kalendārā uz priekšu. Jums vajadzētu padomāt arī par to, ka drosmīgi melni elementi istabas malās vai centrā (piemēram, lustras) ir labi saskaņojami ar krāsainām vai koka mēbelēm un aksesuāriem. Piemēroti ir siltie krāsu toņi, īpaši oranžā vai dzeltenā krāsa patiešām izceļas kombinācijā ar melno.

 

PADOMI: Mūsu pirmais griestu apgaismojuma padoms viesistabai ir LED aptumšojams apgaismojums SMART+ MAGNET, ar kuru var viegli iestatīt ne tikai spilgtumu, bet arī krāsu temperatūru diapazonā no 3 000 līdz 6 500 Kelvīnu.

Dizaina elements ir lustra ar stieni DECOR, kas savieno melno ārpusi un balti zeltīto iekšpusi. Varat pievienot arī citas lampas melnā un zelta dizainā un izveidot stilīgu komplektu.

Grīdas stāvlampa CONE noderēs, sēžot vai guļot uz dīvāna. Tā ir īpaša ar savu minimālisma dizainu.
Guļamistaba

Būtiska melnā interjera apgaismojuma priekšrocība ir tā, ka to vienmēr papildina paša gaismas stara krāsa, kas rada patīkamu un mājīgu saikni starp šiem diviem krāsu toņiem. Tieši tāpēc melni apgaismojuma elementi lieliski iederas mūsu guļamistabās. Kopumā guļamistabas apgaismojuma pamatā galvenokārt ir lustra telpas centrā un parasti lampas uz nakts skapīšiem. Īpaši tiem melnā apgaismojuma krāsa ir lieliska izvēle. To var lieliski papildināt ar stikla spuldzi un koka elementiem, lai padarītu telpu vēl mājīgāku. Tā kļūs ne tikai par miega vietu, bet jūs to labprāt meklēsiet arī atpūtas brīžiem, iespējams, ar labu grāmatu rokās. 

PADOMS: Nakts skapītim varam ieteikt stilīgo galda lampu PIPE eleganti melnā krāsā. Tā lieliski sader ar avotu SMART+, kam ir daudz priekšrocību. To vidū ir iespēja vadīt, izmantojot lietotni LEDVANCE SMART+ Bluetooth App, vai balss vadības atbalsts, izmantojot Google Home un Alexa.

Kabinets 

Īpaši pēdējos gados lielākajai daļai no mums bija jāstrādā no mājām. Ja arī jūs piederat pie šīs cilvēku grupas un jūsu mājās ir darba stūrītis vai vesels kabinets, arī jums ir nepieciešams kvalitatīvs apgaismojums. Papildus lustrai, galda un, iespējams, stāvlampai atpūtas zonā piemēroti palīgi darba laikā ir arī mazāk izplatīti lampu veidi. Jūs tos novērtēsiet, tiklīdz pirmo reizi tos ieslēgsiet. Viens no tiem ir monitora apgaismojums.

PADOMS: SUN@HOME sērijas monitora apgaismojumu novērtēs galvenokārt jūsu acis, jo tā funkcijas novērš acu nogurumu. Tie ievērojami slāpē kaitīgo krāsu spektra zilo komponenti. Un papildus virknei citu priekšrocību tie ietver arī bioloģiskā ritma funkciju, kas dienas laikā automātiski maina gaismas hromatisko temperatūru, kā arī tās spilgtumu.

Vannas istaba

Vēl viena telpa, kurā var izmantot melno apgaismojumu, ir vannas istaba. Domājot par apgaismojuma iegādi, ir jādomā par visām telpas daļām, kuras nepieciešams apgaismot.  Pamats, tāpat kā jebkurā citā telpā, ir lustra, tomēr vannas istabā bez spoguļa apgaismojuma neiztikt. Labs risinājums ir arī sienas lampas. Ņemot vērā tipisko telpas izskatu, kurā dominē baltas krāsas elementi (pods, izlietne), iespējams, pelēkas vai melnas krāsas toņi (duša krāni), tās liela atdzīvināšana ir koka vai krāsaini dekori. Izmantojot vannas istabas apgaismojumu, ir vērts pievērst uzmanību tā IP aizsardzībai. Tas nozīmē, kā tās ir paredzētas saskarei ar ūdeni/mitrumu. Turklāt vannas istabā bieži vien nepietiekami novērtē ziedu dekorus - tomēr dzīvi augi ir lielisks papildinājums jebkurai telpai.

 

PADOMS: Aptumšojama vannas istabas lampa SMART+ Bath ir ļoti noderīga, lai sievietes varētu lieliski redzēt, kad veic grima uzklāšanu, un vīrieši varētu nevainojami noskūties. To var pārvaldīt, izmantojot lietotni LEDVANCE SMART+ WiFi App vai izmantojot Amazon Alexa vai Google Home balss vadību.
Āra apgaismojums

 

Kopā mēs jau esam izgājuši cauri vairākām galvenajām mājas vai dzīvokļa telpām, kurās lieliski iederas melnās lampas. Nevar nerunāt par ārpusi. Īsumā sakot, mēs varam drosmīgi apgalvot, ka melnās krāsas apgaismojums iederas visur ārpus telpām. Sienas apgaismojums ir pirmā iespēja. Šādas krāsas lampas (neatkarīgi no tā, vai runa ir par lampām vai pat saules apgaismojumu) ir lieliska izvēle arī terasēm vai dārza telpām, turklāt tās lieliski papildina atmosfēru kombinācijā ar mirdzošu baseina virsmu.

PADOMI: Jūsu dārzā nedrīkst aizmirst par sienas apgaismojumu. Lielisks variants ir LED lampa ar sensoru ENDURA, kas reaģē uz jebkuru kustību tuvumā.  

ENDURA sērijā ietilpst arī izsmalcināta āra lampa, kas lieliski iezīmēs jūsu dārza celiņu un norādīs, kad ārā kļūs tumšs.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i