Nekādu dzēlienu, iegādājieties kukaiņu slazdus | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Nekādu dzēlienu, iegādājieties kukaiņu slazdus

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Iespējams, ka kvalitatīvs kukaiņu slazds ir viens no ieguldījumiem, ko uzskatāt par mazāk svarīgu. Taču mēs apsolām, ka jūs to nenožēlosiet. Un, no otras puses, jūs nedzirdēsiet kaitinošo dungošanu ap galvu.

Iedomājieties perfektu vasaras vakaru. Sēžat uz terases kopā ar draugiem, ēdat gardus ēdienus no grila, izklaidējaties un aizmirstat visas rūpes. Bet tad jūs dzirdat, ka dramatiski tuvojas kāds sīcot. Un sākas cīņa pret laiku. Jūs skatāties uz saviem pleciem, plaukstām un kājām. Un, pirms vēl paspējat noskaidrot, uz kurām ķermeņa daļām jūsu pretinieks piezemējies, tas jau paspēj izsūkt jūsu asinis. Vai zinājāt, ka jūs varat viegli izvairīties no līdzīgiem, nedaudz šausminošiem gadījumiem?

Daudzu veidu kukaiņu slazdi 

Kukaiņu slazdus, ko atradīsiet mūsu piedāvājumā, var iedalīt divās galvenajās kategorijās - elektriskie un klasiskie. Ir arvien vairāk dažādu kukaiņu slazdu veidu. Mazie elektriskie slazdi darbojas pēc LED apgaismojuma principa, kas ir savienots ar tīklu. Kukaiņi tiek pievilināti burvīgās gaismas dēļ, kurai tie nespēj pretoties. Tomēr liela izmēra elektriskie kukaiņu atbaidītāji, kas darbojas ar UV starojumu, arī ir lieliska izvēle. To lielākā priekšrocība ir platības lielums, kas vieglāk notver jūsu svētku nelūgtos viesus. Nedrīkst aizmirst arī par āra LED lampām ar iebūvētu slazdu, saules enerģijas slazdiem, kas ļauj izvairīties no lieliem elektrības rēķiniem, vai slazdiem, kurus var uzlādēt, izmantojot USB vadu.


Kluss, drošs un bez smaržas

Mūsu piedāvājumā esošajiem kukaiņu atbaidītājiem ir raksturīgs klusums un pilnīga drošība. Tie arī nerada aromātu, ko jūs, iespējams, pazīstat no dažāda veida dūmiem un aromātiskajām svecēm, kas zināmā mērā var darboties, bet tā cena, ir tāda, ka jūs un jūsu viesi visu vakaru jūtīs dīvainu aromātu. Par to var aizmirst, ja mēs piedāvājam slazdus. Un jums drīzāk vajadzētu sevi palutināt ar svaigi grilētu dārzeņu smaržu. 

Kā izvēlēties pareizo kukaiņu slazdu

Pirms iedziļināties sīkāk, jāpiebilst, ka kukaiņu slazdi nav paredzēti tikai odiem. Tie ķer arī kaitinošas mušas, lapsenes, odus un citus nelielus traucēkļus. Pirms izlemt, kādus slazdus izvēlēties savai terasei, palīdzēsim jums atbildēt uz dažiem pamatjautājumiem, kas var ienākt prātā. 

1.    Kā darbojas kukaiņu slazdi?  

Kā jau īsi minējām, daži no slazdiem darbojas kopā ar elektrību, citiem tā nav nepieciešama. Jaudīgie elektriskie slazdi satur UV lampas (dienasgaismas spuldzes) vai LED apgaismojumu. Kukaiņu slazdi vispirms piesaista kukaiņus savai gaismai. Un pēc saskares ar iekšējiem režģiem, kas atrodas zem augsta sprieguma, kukaiņi iet bojā. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet preces ne tikai mājoklim, bet arī ceļojumiem, piemēram, šo. Kukaiņu slazdiem ir ne tikai praktiska funkcija. Tie patiešām darbojas arī kā apgaismojums. Dažiem no tiem jūs pat varat mainīt gaismas intensitāti un izmantot citas funkcijas, jo tās var vadīt patstāvīgi.

2.    Kāds ir slazda darbības rādiuss?

Īpaši elektrisko slazdu diapazons ir no 30 līdz 150 kvadrātmetriem. Tāpēc aprēķins ir pavisam vienkāršs - pielāgojiet to platības lielumam, kurā plānojat to izmantot. Ja ar to nepietiek, risinājums ir slazds ar lielāku darbības diapazonu vai vairāku slazdu iegāde. Tādējādi izveidosiet trieciena grupu, caur kuru garām nepaies neviens odu kukainis. 

3.    Kā ir ar apkopi? 

Kukaiņu slazdu apkope ir vienkārša. To apakšējā daļā atradīsiet noņemamu un lieliski mazgājamu paliktni, kur sakrājas noķertie kukaiņi. Tādējādi jūs to atkal varēsiet iztīrīt vienas minūtes laikā. Visi mūsu piedāvājumā esošie kukaiņu slazdi ir videi draudzīgi un nesatur ķīmiskas vielas. Un mēs nedrīkstam aizmirst, ka lielākajai daļai slazdu mēs sniedzam trīs gadu garantiju.

4.   Vai var atstāt slazdus ārā?

Slazdi ir izturīgi pret skrāpējumiem un koroziju, tie ilgu laiku izskatīsies jauni, tomēr lielākajai daļai (mūsu piedāvājumā atradīsiet izņēmumus) ir zems IP aizsardzības līmenis, tāpēc vakara beigās pārvietojiet tos kaut kur, kur uz tiem nelīs lietus un tie netiks bojāti.  Dažus no slazdiem, kuriem ir āķis, var pakarināt zem terases jumta, vispār neuztraucoties par to uzglabāšanu.

5.    Vai es varu iegādāties rezerves lampu slazdam? 

Dažiem var. Par to varat izlasīt izvēlētās preces aprakstā

Vai jūsu slazdi jau ir ievietoti grozā? Ticiet mums, jūsu vasaras ballītes tagad paliks netraucētas, un terase būs pieejama tikai uzaicinātiem viesiem. Un jūs varat sākt to padarīt skaistāku, piemēram, ar jaunu apgaismojumu. Drīzumā varat gaidīt rakstu par terases apgaismojumu.

 Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i