Patīkams terases apgaismojums | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Patīkams terases apgaismojums

Cits mājas apgaismojums

Andris

Terases apgaismojums ir lielisks ceļvedis garajās vasaras naktīs. Izvēlieties sev piemērotāko mūsu e-veikalā.

Vai esat viens no garu vasaras vakaru uz terases cienītājiem? Tad esat īstajā vietā. Mūsu e-veikalā varat izvēlēties no vairākiem apgaismojuma veidiem un simtiem lampu. Iespēju ir daudz, tāpēc izstāstīsim par tām. 

Sienas apgaismojums 

Sienas lampām jābūt katras terases sastāvdaļai. Tas apvieno gan tīri praktisku funkciju, lai nodrošinātu ērtu pāreju no āra telpām uz māju (un otrādi), gan arī estētisku funkciju. Tas ir ideāls veids, kā smalki izgaismot sienas, uz kurām tās ir novietotas. Lielākajā daļā terašu jūs sastapsiet modernākus apgaismojuma veidus, taču nebaidieties meklēt arī mazāk izplatītus, piemēram, sienas lampas, kas atgādina ielu laternu stabus vai lampas. No tiem visiem mēs jums ieteiksim vienu no mūsu labākajām precēm, proti, LUNU no Brilagi zīmola.

Padoms: ja vēlaties taupīt enerģiju un saudzēt vidi, aplūkojiet saules enerģijas sienu lampu kategoriju.


Griestu apgaismojums

Kā jau minējām par sienas lampām, ka tās nedrīkst trūkt nevienā terasē, tad tas pats attiecas arī uz griestu lampām. Ja jums ir vieta tikai vienai, paturiet prātā, ka ir svarīgi to ievietot griestu telpā. Tas, protams, liecina, ka tās centram vajadzētu dominēt, taču padomājiet arī par to, kuras citas vietas ir izšķirošas tās apgaismojumam. Protams, lielā terasē var iztikt ar vairāk nekā vienu griestu lampu, taču esiet uzmanīgi, lai to neapgaismotu ar pārāk daudz lampām. Izvēloties lampu, padomājiet arī par gaismas krāsu un krāsu temperatūru. Lai vienkāršotu, teiksim, ka zelta vidusceļš nav solis malā. Terases apgaismojumam nevajadzētu būt pārāk siltās krāsās un tajā pašā laikā ne pārāk vēsās krāsās (zilos toņos). Klasisks ir griestu apgaismojums, kura hromatiskā vērtība ir aptuveni 4000 Kelvīnu.

Āra virtenes

Gaismas un lampiņu virtenes nav domātas tikai ballītēm un kāzām. Tas ir veids, kā padarīt savu terasi līdzīgu romantiskai filmai, kad satumst. Tās der pie margām, sienām, griestiem un, būtībā, jebkur citur, kur vien vēlaties. No Itālijas ciematu vides virtenes ir nokļuvušas līdz rūpnieciski iekārtotām telpām visā Eiropā un laika gaitā arī dārzos un terasēs. Un tas nav nekāds brīnums, jo tās spēj radīt brīnišķīgu atmosfēru. 


Piekaramais apgaismojums

Piekaramo apgaismojumu uz terasēm varam redzēt ne tik bieži. Taču tas nenozīmē, ka tas tur neiederas. Āra lustras ar ķēdēm galvenokārt attiecas uz 20.gadsimta pirmās puses iedvesmoto vintage stilu. Īpaši jauki tās izskatās virs āra sēdvietām vidū virs galda. Tā lieliski sader ar āra mēbeļu metāla elementiem, un to ieteicams izvēlēties tieši attiecībā uz krāsu. Jūs varat paši iedomāties, kā šī elegantā BRILAGI zīmola lampa var uzlabot jūsu terases stilu.

Sensora apgaismojums

Domājot par apgaismojuma risinājumiem, jāmin arī sensoru apgaismojums. Pēc to iegādes nav nepieciešams pieskarties nevienam slēdzim. Jo sensoru lampas reaģē uz kustību, kas notiek ap tām. Tādējādi jums nebūs jāmeklē slēdzis un jūs arī jutīsieties drošāk. Ar tām jums nebūs jāuztraucas par viltus trauksmēm un nevajadzīgu ieslēgšanos un izslēgšanos, jo tās netraucēs kukaiņi vai jūsu mājdzīvnieki. Sensoru lampas var atrast sienas un griestu āra apgaismojuma kategorijā.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i