Peldbaseins prožektoru gaismā | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Peldbaseins prožektoru gaismā

Cits mājas apgaismojums

Andris

Baseina apgaismojums ir vienkāršs veids, kā izbaudīt vasaras peldes visu dienu un visu nakti. Ikreiz, kad atceraties.

Skats uz skaisto peldbaseinu, kura virsmu rūpīgi silda vasaras saule. Peldēšanas cienītāji to gaida visu ziemu. Taču arī atvēsināšanās pēc visas dienas, kurā dominē tropiskās temperatūras, ir piedzīvojums, ko vasarā vienkārši gribas izbaudīt. Stilīgs un uzticams apgaismojums sniegs jums burvīgu skatu uz jūsu baseinu. Ja jūsu dārzā baseina vietā ir dīķis, tam nav nekādas nozīmes. Arī to varat izrotāt ar patīkamu apgaismojumu. Uzzināsim vairāk par baseina apgaismojumu kopā.

Kas jādara ar baseina apgaismojumu?

Jūs, iespējams, nebūsiet pārsteigts. Tā kā baseina reflektori atrodas zem ūdens virsmas, jūsu baseina dziļumā, tie ir tiešā kontaktā ar ūdeni visu peldsezonu. Tāpēc tā izturība pret ūdeni ir absolūti būtisks baseina apgaismojuma parametrs

Baseina apgaismojumam ir nepieciešama ļoti augsta IP aizsardzība (aizsardzība pret iekļūšanu). Mūsu piedāvājumā esošā baseina apgaismojuma IP aizsardzības vērtība sasniedz 68, tāpēc apgaismojumu var iegremdēt ūdenī ar visu tā tilpumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par IP aizsardzību, skatiet šeit


Kur tos izvietot? Un cik daudz tos vajadzētu iegādāties?

Protams, ka tieši ūdenī! Papildus izvietošanai peldbaseinos apgaismojuma kategorijā ir daudz citu iespēju. Mēs jau pieminējām dārza dīķus, kam ir paredzēts apgaismojumam ar augstu IP aizsardzību. Mūsdienīgas ir arī dažāda veida ūdens strūklakas.

Iespējams, jūs arī domājat, cik daudz lampas būtu jāiegādājas savam baseinam. Atbilde nav skaidra, bet vidēja izmēra baseiniem ar platību aptuveni 20 kvadrātmetri pietiks ar divām lampām. Protams, kopējais skaits ir tikai jūsu gaumes un vēlmju jautājums.

Baseina apgaismojums maģiskai naktij

Baseina apgaismojuma funkcija, protams, galvenokārt ir tā praktiskais pielietojums. Iegādājoties tos, peldēšanās ērtības jums būs pieejamas 24 stundas diennaktī. Jūs noteikti varat peldēties arī tumsā, taču, lai saglabātu drošību, ir svarīgi baseinu apgaismot tā, lai gaisma spētu saglabāt baseina caurspīdīgumu un gaisma tajā neatspīdētu kā spogulī.

Arī baseina apgaismojums ir viens no labākajiem veidiem, kā vasaras vakaros un naktīs pārvērst dārzu par vizuālu dārgakmeni. Tā stari izskatās pārsteidzoši nakts baseina ballītēs un romantiskos brīžos. Ar ūdens krāsu toņiem vien pietiek, lai intīmā veidā izgaismotu āra zonas.

Pēdējais padoms: iesakām pārskatīt mūsu piedāvājumu, jo mūsu e-veikalā atradīsiet arī LED baseina gaismas ķermeņus, kas galvenokārt atšķiras pēc gaismas staru krāsas.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i