Philips HUE - Mājsaimniecības apgaismojuma nākotne | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Philips HUE - Mājsaimniecības apgaismojuma nākotne

Jums varētu interesēt arī
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Philips HUE, tā ir apgaismojuma LED tehnoloģija, kas ir savienota ar intuitīvu jūsu interjera apgaismojuma vadību. Savienojot spuldzes, gaismekļus, piederumus, bezvadu vadību un viedo lietojumprogrammu savā mobilajā tālrunī vai planšetdatorā, mainīsies jūsu uzskati par gaismekļu izmantošanu.

Kas patiesībā ir Philips HUE?

HUE ir moderna un gudra LED apgaismojuma sistēma, kas piedāvā arī vadību, kas ļauj ērti kontrolēt visas gaismas, izmantojot vienu ierīci. Jūs varat izvēlēties vienas krāsas aptumšojamas spuldzes, spuldzes kurām var mainīt gaismas temperatūru un RGB spuldzes vai LED joslas ar 16 miljoniem krāsu, lampas un gaismekļus vai piederumus, tādus kā vadību un sensorus. Izmantojot intuitīvas un lietotājam draudzīgas mobilās lietojumprogrammas mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem, šim mājas apgaismojumam tiks atvērts neierobežots apgaismojuma motīvu, funkciju un lietojumprogrammu klāsts.
 

 null 

 

Kā sākt izmantot HUE?
 
Iesākumam labākais risinājums ir tā saucamais Starter Kity. Tie ir komplekti par saprātīgām cenām, kas satur vadības ierīci Hue Bridge un divi vai vairāki gaismas avoti. Komplekta komponentu savienošana un savienošana pārī ir ļoti vienkārša, un būtībā ikviens to var izdarīt.
 
Pēc izsaiņošanas jūs vienkārši ieskrūvējiet spuldzi lampā vai lustrā un ieslēdziet gaismu, izmantojot slēdzi. Tad ir svarīgi pieslēgt Bridge ar pievienotajiem kabeļiem elektrotīklam un savienot to ar savu Wi-Fi maršrutētāju. Nākamais solis ir lietojumprogrammas lejupielāde Philips Hue savā mobilajā ierīcē vai a planštdatorā no App Store vai Google Play. Pēc tam palaidiet šo lietojumprogrammu un izveidojiet savienojumu ar Bridge.
 
Bridge automātiski atradīs visus gaismekļus jūsu mājsaimniecībā, un tad tikai jūsu ziņā ir spēlēties ar gaismām. Jūs varat brīvi pievienot vairāk gaismekļu pa vienam, Bridge var vadīt līdz 50 gaismekļiem vienlaikus. Ja neesat tehnisks cilvēks vai baidāties, ka kaut kas varētu noiet greizi, jums vairs nav jāuztraucas, jo lietojumprogramma ir ļoti intuitīva un gatava jums palīdzēt.

Ja jums nav vai nebūs mobilās ierīces,  gaismekļus var vadīt caur datoru mājaslapā meethue.com.
 
 
 
Ko es varu iestatīt lietojumprogrammā?
Piemēram, viena no pamatfunkcijām ir spuldzes spilgtuma regulēšana 
turklāt White and Color Ambiance spuldzes pat ļauj pielāgot krāsu. Lai pieminētu vairāk, tās varētu būt rutīnas, kas ļauj iestatīt laiku kad gaisma iedegas pēc ierašanās no darba vai gluži pretēji, kad apgaismojums izslēdzas pēc iziešanas no mājas vai aizmigšanas laikā, izmantojot mobilo ierīci vai taimeri.

Jūs noteikti novērtēsit arī funkciju, kas nodrošina neregulāru spuldžu ieslēgšanos, piemēram, dodoties atvaļinājumā vai ilgākā komandējumā, un jūsu māja paliek tukša. Spuldzes vairākas reizes dienas laikā ieslēdzas uz noteiktu laiku un pēc tam atkal izslēdzas, kas varētu atturēt potenciālo zagli.
 
Lietojumprogrammā ir 11 iepriekš iestatītas gaismas ainas, kas imitē dabas ainavas (saulriets, ziemeļblāzma utt.) vai ainas optimālai atmosfērai (lasīšana, atpūta, gaiša nakts gaisma), un tikai no jums ir atkarīgs, kuru izvēlaties. Vakarā skatoties aizraujošu filmu iestatiet apgaismojumu blāvi sarkanā krāsā labākai atmosfērai vai gluži pretēji, jūs varat pārvērst savu dzīvojamo istabu par deju grīdu, izmantojot stroboskopa gaismas tēma. Vairāk gaismas ainu var lejupielādēt no oficiālās mājaslapas labs.meethue.com.
 
 
 
 
Tomēr, Philips Hue nav vienīgā vadības ierīce gaismekļiem tāpēc nekautrējatieseksperementēt ar citiem individuāliem lietojumrīkiem. Viena no visnoderīgākajām un optimizētākajām lietojumprogrammām ir IFTTT (If This then That). IFTTT savieno paziņojumus jūsu mobilajā tālrunī ar gaismām, tādēļ, ja saņemat īsziņu no sava partnera, gaismas mācību istaba mirgos sarkanā krāsā gluži pretēji, ja gaidāt svarīgu biznesa e-pastu, jūsu gaismas mirgos zaļā krāsā. Tomēr, IFTTT nedarbojas tikai ar paziņojumiem par piemēru, ja sāk līt lietus, gaismas kļūs zilā krāsā. Viss atkarīgs no jūsu izdomas.
 
Ja rodas kādi tehniski jautājumi vai problēmas ar savienojumu, nevilcinieties sazināties tieši ar Philips support vai rakstiet ziņu uz Philips HUE Facebook biznesa lapu, kurā jūs saņemsiet ātru palīdzību.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i