Saules enerģijas apgaismojums | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Saules enerģijas apgaismojums

Cits mājas apgaismojums

Andris

Ja vēlaties pienācīgu, bet funkcionālu apgaismojumu savam interjeram un ārpusei, un jūsu prasība ir ieguldīt tikai gaismekļu iegādē, nevis ekspluatācijas izmaksās, izmēģiniet saules enerģijas apgaismojumu.

Kādas ir saules gaismas priekšrocības

Saules enerģijas gaismekļu priekšrocība ir tāda, ka jums nav jārūpējas par uzlādi un vadu uzstādīšanu. Dārzu īpašnieki bez elektrības būs ieinteresēti. Vecāki un mājdzīvnieku īpašnieki novērtēs zema 12 V sprieguma drošību. Saules enerģijas apgaismojums nav žilbinošs, tāpēc ir patīkami skatīties, to priekšrocība ir ilgais kalpošanas laiks, ērta uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā, viegla apkope un lietošana. Saules enerģijas gaismekļi ir arī ļoti videi draudzīgi.No kā tās sastāv un kā tās darbojas

Tā ir sarežģīta elektroniska ierīce, kurā galvenais ir saules panelis, pašlādējama baterija, aptumšošanas sensors, gaismas diodes, kustību sensori un konstrukcija. Atsevišķiem apgaismojuma elementiem ir savs saules panelis, kas visu dienu uzņem saules enerģiju, pēc tam pārveido to par elektrību un pēc tam akumulē akumulatoros ar lielu efektivitāti. Pēc tam, kad ir satumsis, iedegas gaisma.


 

Saules enerģija un LED tehnoloģija

Mūsdienās tehniskais progress nepārtraukti kļūst arvien labāks. Tā pat ir ar saules enerģijas gaismekļiem. Izmantojot vecākus modeļus, jūs saskaraties ar reakciju uz tumsu, kad gaisma ieslēdzas vai izslēdzas, progresīvākajiem ir arī sensors, kas nosaka kustību. Jūs to varat izmantot, piemēram, ārdurvīm. Mūsdienās vismodernākā un efektīvākā LED apgaismojuma tehnoloģija ar kustību detektoru, kas ietaupa enerģiju . Atklāšanas leņķis var būt līdz 140 °, un, atstājot rezervēto zonu, gaismas atkal izslēdzas. Tad vēl ir  krēslas slēdzis, kas ir gaismeklis ar aptumšošanas sensoru. Tiklīdz iestājas tumsa, tas automātiski iedegas un rītausmā pats izslēdzas. Turklāt mums var būt saules enerģijas gaismeklis ar atsevišķu saules moduli, kas arī piedāvā daudz priekšrocības.
Labākais gaismekļu izvietojums un izturība

Labākā vieta ir vieta, kur  saules stari nokrīt pēc iespējas ilgāk . Mūsdienās saules enerģijas gaismekļiem ir spēcīgs akumulators, tāpēc mākoņainas debesis nav problēma. Lai uzlādētu šo saules enerģijas paneli,  jums nav nepieciešama tieša saules gaisma.  Tie var iedegties apmēram 6–8 stundas. Tas ir atkarīgs no saules apstākļiem, izmantotā LED avota un akumulatora.


Kā tas darbojas praksē?

Saules apgaismojums, diemžēl nedarbojas tāpat kā citi gaismekļi. To izmantošana ir vispiemērotākā papildu vai dekoratīvam apgaismojumam. Tie ir absolūti ideāli orientējoši lukturi tumsā. Izmantojot augstas spilgtuma gaismas diodes, saules apgaismojumā ir iespējams sasniegt labāku spožumu, lai tie apgaismotu lielāku laukumu. Tos var lieliski izmantot kā apgaismojumu dažādām ietvēm, piebraucamajiem ceļiem, baseiniem, ārdurvīm, māju numuru apgaismošanai utt.Mēs piedāvājam klasiskās gaismekļus ar zemējuma tapu, piekaramās saules lampas, grīdas lampas vai stabus, sienas gaismeļus un prožektorus. Saules enerģijas gaismekļi ar dažādu dizainu var būt kā dekors, kas lieliski izcels Tavu eksterjeru un kalpos dienas laikā, kad tas neiedegas. Ap jūsu dārzu var novietot daudz interesantu priekšmetu ar dažādiem motīviem, kur tie iepriecinās jūs un jūsu bērnus. Jūs atradīsit dažādas varoņus, dzīvniekus vai dažādu krāsu gabalus.

Prasīgākiem ir speciāli sienas saules sensoru LED atstarotāji, kurus vislabāk novietot uz dārza sienām vai ārsienām, un stabu saules sensoru LED atstarotāji, kas lieliski noder ne tikai uz piebraucamā ceļa, terasē, bet arī dārzā. Jūs varat arī iegādāties īpašus zemūdens atstarotājus. Jūs to varat izmantot baseinam, dīķim vai ūdenskritumam.


Ekspluatācija

12 V gaismeklim ir nepieciešams transformators zema sprieguma apgaismojumam (pārveidotājs AC/DC 230/12V). Jūs to varat iegādāties ar gaismekli vai atsevišķi. Lādēšana ir iespējama arī ar 12 V akumulatoru, kur jums nav nepieciešams invertors, un to var uzlādēt ar saules enerģijas bateriju.

Saule un tās starojums ir neizsmeļami enerģijas avoti un jums tas neko nemaksā. Tātad, ja vēlaties izmantot dabisko enerģiju, saule jums ir vislabākā. Izmantojot to, jūs nekaitēsiet videi, viss ir droši! Turklāt, ja jums nepieciešama tikai gaisma, kas neapžilbina, bet arī estētiskiem nolūkiem, saules enerģijas gaismeklis ir īstais.
 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i