Saules apgaismojums | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Saules apgaismojums

Cits mājas apgaismojums

Andris

Ja vēlaties pienācīgu, bet funkcionālu apgaismojumu savam interjeram un ārpusei, un jūsu prasība ir ieguldīt tikai lukturu iegādē, nevis ekspluatācijas izmaksās, izmēģiniet saules apgaismojumu.

Kādas ir saules gaismas priekšrocības

Saules enerģijas gaismekļu priekšrocība ir tāda, ka jums nav jārūpējas par uzlādi un kabeļa uzstādīšanu. Dārzu īpašnieki bez elektrības būs ieinteresēts. Vecāki un mājdzīvnieku īpašnieki novērtēs zema 12 V sprieguma drošību. Saules enerģijas apgaismojums nav žilbinoš, tāpēc ir patīkami skatīties, priekšrocība ir a ilgs kalpošanas laiks, ērta uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā un zema apkope un ekspluatācija. Saules gaismas ir arī ļoti videi draudzīgas.


No kā tās sastāv un kā tās darbojas

Tā irsarežģīta elektroniska ierīce kur galvenās lietas ir  saules panelis , pašlādējama baterija, aptumšošanas sensors, gaismas diodes, kustības sensori un konstrukcija. Atsevišķiem apgaismojuma elementiem ir savs saules panelis, kas visu dienu uzņem saules enerģiju , pēc tam pārveido to par elektrību un pēc tam akumulē akumulatoros ar lielu efektivitāti. Pēc tam, kad ir satumsis, iedegas gaisma.


 

Saules enerģija un LED tehnoloģija

Mūsdienās tehniskais progress nepārtraukti kļūst arvien labāks. Tā pat ir ar saules enerģijas gaismekļiem. Izmantojot vecākus tipus, jūs saskaraties ar reakciju uz tumsu, kad gaisma ieslēdzas vai izslēdzas, progresīvākajiem ir arī sensors , kas nosaka kustību. Jūs to varat izmantot, piemēram, priekšējām durvīm. Mūsdienās vismodernākā un efektīvākā LED apgaismojuma tehnoloģija ar kustības detektoru, kas ietaupa enerģiju . Atklāšanas leņķis var būt līdz 140 °, un, atstājot rezervēto zonu, gaismas atkal izslēdzas. Tad vēl ir  krēslas slēdzis, kas ir gaismeklis ar aptumšošanas sensoru. Tiklīdz iestājas tumsa, tas automātiski iedegas un rītausmā pats izslēdzas. Turklāt mums var būt saules gaismas ar atsevišķu saules moduli, kas arī piedāvā daudzas priekšrocības.Labākais gaismekļu izvietojums un izturība

Labākā vieta ir vieta, kur saules stari nokrīt pēc iespējas ilgāk . Mūsdienās saules gaismām ir spēcīgs akumulators, tāpēc mākoņainas debesis nav problēma. Lai uzlādētu šo saules bateriju, jums nav nepieciešama tieša saules gaisma. Tās var apgaismot apmēram 6–8 stundas. Tas ir atkarīgs no saules apstākļiem, izmantotā LED avota un akumulatora.

Kā viņi darbojas praksē?

Saules apgaismojums, diemžēl nedarbojas tāpat kā citi gaismekļi. To izmantošana ir vispiemērotākā papildu vai dekoratīvam apgaismojumam. Tie ir absolūti ideāli orientējoši lukturi tumsā. Izmantojot augstas spilgtuma gaismas diodes, saules apgaismojumā ir iespējams sasniegt labāku spožumu, lai tie apgaismotu lielāku vietu . Tos var lieliski izmantot kā apgaismojumu dažādām ietvēm, piebraucamajiem ceļiem, baseiniem, ieejas durvīm, māju numuru apgaismošanai utt.Mēs piedāvājam klasiskās gaismas ar zemējuma tapu, piekaramās saules lampas, grīdas lampas vai stabus, sienas un prožektorus . Dažāda dizaina saules apgaismojums var būt rotājums, kas lieliski izceļ jūsu ārpusi un kalpo dienas laikā, kad tas nedeg. Ap jūsu dārzu var novietot daudz interesantu gabalu ar dažādiem motīviem, kur tie iepriecinās jūs un jūsu bērnus. Jūs atradīsit dažādas rakstzīmes, dzīvniekus vai dažādu krāsu gabalus.

Prasīgākiem ir speciāli sienas saules sensoru LED atstarotāji , kurus vislabāk novietot uz dārza sienām vai ārsienām, un stabu saules sensoru LED atstarotāji, kas lieliski noder piebraucamajā ceļā, terasē, bet arī dārzs. Jūs varat arī iegādāties īpašus zemūdens atstarotājus. Jūs to varat izmantot baseinam, dīķim vai ūdenskritumam.


Ekspluatācija

12 V spuldzei ir nepieciešams transformators zema sprieguma apgaismojumam (pārveidotājs AC / DC 230 / 12V). Jūs to varat iegādāties ar gaismu vai atsevišķi. Lādēšana ir iespējama arī ar 12 V akumulatoru, kur jums nav nepieciešams invertors, un to var uzlādēt ar saules bateriju.

Saule un tās starojums ir neizsmeļami enerģijas avoti un jums neko nemaksā. Tātad, ja vēlaties izmantot dabisko enerģiju, saule jums ir vislabākā. Izmantojot to, jūs nekaitēsiet videi, viss ir drošībā un jūs iztērē vainagu! Turklāt, ja jums nepieciešama tikai gaisma, kas neapžilbina, bet arī estētiskiem nolūkiem, saules gaisma ir īstā.


 

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i