Spīdošs āra dārgums, ko sauc par Rabalux | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Spīdošs āra dārgums, ko sauc par Rabalux

Par zīmoliem

Andris

Rabalux ir sinonīms kvalitatīvam apgaismojumam (ne tikai) āra zonām par saprātīgām cenām.

28 gadu pieredze tirgū un kopumā 13 valstis, kurām tie piegādā savas preces. Mēs domājam, ka tas ir pietiekami pārliecinoši, lai teiktu, ka Rabalux cilvēki zina, ko dara. Un viņi to dara labi. Varat būt pārliecināti, ka Rabalux piedāvājums ir daudzveidīgs. Šodien mēs tuvāk aplūkosim viņu āra apgaismojuma piedāvājumu, kas ietver pārbaudītu klasiku, kā arī pavisam jaunus dārgumus, kurus mēs palīdzēsim jums atklāt. 

Arī ārējam skaistumam ir nozīme

Jūsu mājas ārpuse, īpaši siltajos mēnešos, ir pelnījusi vismaz tādas pašas rūpes, kādas jūs sniedzat iekštelpām savā dzīvoklī vai mājās. Labā ziņa ir tā, ka Rabalux palīdzēs jums visu atrisināt. Āra apgaismojuma izvēle ir tik liela, ka radīs daudzas dilemmas par to, kurš gaismeklis būs jums piemērotāks. Bet neuztraucieties, mēs palīdzēsim jums atrast pareizo. Sāksim.  

Šī pavasara jaunumi - no sienas gaismekļiem līdz lampām

Mēdz teikt, ka labākais vienmēr tiek atstāts uz beigām. Tāpēc mēs nedaudz pārkāpsim šo noteikumu. Sāksim ar jauniem āra sienas gaismekļiem Rabalux, kam raksturīgs ilglaicīgs dizains un uzticama funkcionalitāte. Labākai idejai ieteiksim pāris labas preces, kuras tagad varēsiet arī iegādāties par īpašu cenu. Spied uz šīs saites un izvēlies dekorāciju savām ieejas durvīm, terasei vai, piemēram, dārza mājiņai atkarībā no savas gaumes. Visus jaunumus (arī īpašās cenas) atradīsiet zem zīmes TOP PRODUKTS.

Zem zīmes TOP PRODUKTS ir ne tikai sienas lampas. Stilīgs, aptumšojams griestu gaismeklis pārraudzīs jūsu terasi no augšas. Šī skaistā, melnā dizaina āra lampa parādīs pareizo ceļu cauri jūsu dārzam.


 

Pārbaudīta klasika - izlase "no A līdz Z"

Tā kā Rabalux piedāvājums ir patiešām daudzveidīgs, mēs centīsimies jums to padarīt pēc iespējas saprotamāku.

Rabalux sienām un griestiem 

Katram no mums ir nepieciešams sienas gaismeklis pie mājas sienas. Un Rabalux to ļoti labi zina. Tāpēc sienas gaismekļu piedāvājumā atradīsiet tikai glīta izskata preces. No tiem visiem mēs ieteiksim šo dārgakmeni - sienas gaismekli Oslo. Mēs nepārspīlējam, jo šim modelim ir seši skaisti varianti, tostarp divas patina versijas, viena hroma versija un trīs elegantas krāsas. 

Ja vēlaties atvieglot darbu, dodoties ārpus mājas, Rabalux sensoru sienas gaismekļi būs laba izvēle jums. Mēs varam ieteikt šo gaismekli, kuram ir laika, krēslas un jutīguma iestatījums mazāku mājdzīvnieku uztveršanai.


Jūsu āra zonas sargeņģelis būs griestu gaismeklis Oslo, kas pieejams hromētā, divu patina un melnā krāsā.


Un klāsts ar to nebeidzas, Oslo gaismekli var iegūt arī piekaramā versijā ar vēl izteiktāku vēsturisku piesitienu.


Lampas visur, kur skatieties

Tagad skatīsimies nedaudz tuvāk zemei, jo izstaigāsim plašo Rabalux lampu piedāvājumu. Un mēs sākam ar LED āra lampu Tuscon uzkrītošā matēta hroma dizainā. LED āra apgaismojums ar USB uzlādējamu bateriju izmanto modernas tehnoloģijas. Un tagad mūsu iecienītākais no galda lampu pasaules. Galda lampu Knoxville lieliski var raksturot tikai ar diviem vārdiem: praktiska, skaista.


 

Gaismekļi, kuriem nepieciešami tikai saules stari

 Sava maciņa saturu pasargāsi vēl vairāk, ja grozam pievienosi saules enerģijas apgaismojumu. Puķu dobē, puķes, gar taciņām. Saules enerģijas apgaismojums Solar, kas automātiski ieslēdzas, kad dārzā iestājas krēsla, lieliski iederēsies visās šajās vietās. Jūs nevarat kļūdīties (iegādājoties vai pastaigājoties pa pagalmu) ar āra saules energijas gaismekli ar slēdzi. Āra gaismeklis Bilbao ir īpaši izstrādāts terases, balkona vai āra celiņa apgaismošanai. Un tas, protams, darbojas ar saules enerģiju.

Papildus bonuss, piebraucamā ceļa gaismekļi

Un visbeidzot mēs pievienojam vienu bonusu. Piebraucamā ceļa gaismekļi pārliecinātiem un mazāk pārliecinātiem vadītājiem. Un arī pārējiem. Tacoma spīd visiem.

Rabalux baušļi - kāpēc viņu āra gaismekļi 

1)    Izturīgi materiāli – tos nevar viegli sabojāt

2)    Kvalitatīvs izpildījums - gadu pieredze, gadsimtiem ilgs, godīgs darbs

3)    Ilgs darbības laiks – tie paliks pie jums gadiem

4)    Ieguvums un apdare - praktisks, bet stilīgs

5)    Mūsdienīgs dizains – tie vienmēr seko jaunākajām tendencēm

6)    Plašs klāsts - simtiem pārbaudītu produktu

7)    Dažādi āra gaismekļu veidi – no lampām līdz piebraucamā ceļa gaismekļiem

8)    Iespējams salikt pilnīgu dārza apgaismojumu - vienkāršu un tajā pašā laikā izsmalcinātu

9)    Viegli saliekams – to var izdarīt ikviens

10)  Enerģijas ietaupījums – ietaupiet naudu sev vai savai ģimenei

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i