Twinkly apgaismojums. Gudrs, rotaļīgs un krāsains | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Twinkly apgaismojums. Gudrs, rotaļīgs un krāsains

Par zīmoliem

Andris

Twinkly piedāvā plašu viedu, rotaļīgu apgaismojuma klāstu. Iepazīstieties ar Ziemassvētku virtenēm un citām prcēm jūsu mājsaimniecībai.

Mūsu e-veikalā tiek piedāvāts jauns apgaismojuma zīmols Twinkly. Itāļu zīmola preces var trāpīgi raksturot ar trim vārdiem: gudri, rotaļīgi un krāsaini. 

Visas iespējamās krāsas

Twinkly pasaulē elegantais dizains ir apvienots ar jaunākajām tehnoloģijām, ko Twinkly arī izmanto savā LED apgaismojuma tehnoloģijā. Katru LED veido 16 miljoni krāsu un tikpat daudz baltas krāsas toņu. 


LED Twinkly apgaismojums ir iedalīts trīs krāsainu apgaismojumu veidos: 


  • RGB: sarkanās, zaļās un zilās krāsas kombinācija lieliskiem krāsu efektiem.
  • AWW: oranžas (dzintara), siltas un vēsi baltas krāsas toņu kombinācija ikdienas apgaismojumam. 
  • RGB + W: sarkanās, zaļās, zilās un silti baltās krāsas kombinācija. Ļauj kombinēt krāsainu un baltu apgaismojumu. 


Viss ir pārdomāts. Pat sasaiste ar mūziku  

Sistēmas intelekts ir Twinkly lietotnē, ko varat bez maksas lejupielādēt iOS un Android sistēmās. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, jūs varat lietotnē ieskenēt visa apgaismojuma izkārtojumu, un pēc tam jums būs iespēja pārvaldīt katru tā diodi. Viena virtene dažu sekunžu laikā iedegsies dažādās krāsās. Jums ir arī pastāvīga piekļuve datu bāzei, no kuras varat lejupielādēt jaunus efektus. Izmantojot Twinkly Music, apgaismojumam var pieslēgt mūziku un apkārtējās vides skaņas. Lai gūtu īstu audiovizuālu pieredzi, varat iegādāties skaņas sensora USB pieslēgvietu Twinkly.


Jūs viegli pielāgosiet Twinkly preces savām iecienītajām aktivitātēm. Jūs varat pārslēgt krāsu režīmus no darba režīma uz spēļu režīmu vai arī sarīkot lielisku ballīti. Jūs varat ātri pielāgot visu mājsaimniecību gadalaikiem. Programmā iestatiet oranži dzeltenu krāsu kombināciju un ienesiet rudens atmosfēru tieši savās mājās.


Ar tehnoloģijām tas nebeidzas. Twinkly pieder pie to zīmolu pārstāvjiem, kas pievērš uzmanību ekoloģiskai pieejai. Visas preces un iepakojumi ir izgatavoti no ekoloģiski ilgtspējīgiem materiāliem.


Twinkly preču piedāvājums

Visas Twinkly preces raksturo vairākas galvenās īpašības:


  • Modernākās (viedās) tehnoloģijas
  • RGB tipa LED apgaismojums ar 16 miljoniem krāsu vienā diodē
  • Jebkura krāsu, spilgtuma un rakstu kombinācija
  • Plašs efektu klāsts, un jaunie efekti ir pieejami lejupielādei no lietotnes
  • Iebūvēts mikrofons, kas reaģē uz mūziku
  • Intuitīva vadība, izmantojot Twinkly lietotni (saderīga ar iOS un Android sistēmām)
  • Savietojamība ar mājas asistentiem Amazon Alexa, Apple HomeKit vai Google Assistant


Ziemassvētku virtenes un aizkari

Twinkly preču piedāvājumā atradīsiet dažāda veida Ziemassvētku virtenes un aizkarus, kas, pateicoties augstajam IP aizsardzības līmenim (44), ir piemēroti gan ārtelpām, gan iekštelpām. Izmantojot taimeri, jūs varat iestatīt, kad vēlaties, lai iedegas gaismiņas. Virteņu un aizkaru izskatu papildina melni vadi, kas nekādā veidā netraucē Ziemassvētku eglītes izskatu. 


Aptumšojamas joslas

Ar aptumšojamām joslām katrā jūsu mājas stūrī - no guļamistabas, dzīvojamās istabas līdz rotaļu istabai - varēsiet izbaudīt jaunas krāsas. Pateicoties pašlīmējošajai un magnētiskajai pusei, jūs to viegli uzstādīsiet, turklāt ar pagarinājuma joslas palīdzību to var pagarināt no 1,5 metriem līdz 3 metriem.  

Paneļi 

LED paneļi ir radoša apgaismojuma piemērs. Paneļu pamatizmērs ir 16 x 16 cm, un tie ir pieejami komplektos no trim līdz sešiem paneļiem, tāpēc tos var salikt lielākās vienībās atbilstoši savai iztēlei. Tie iederas jebkurā telpā.  

Sienas eglītes

Oriģinālais 2 metru garais rotājums ir piemērots izmantošanai gan ārā, gan iekštelpās, jo tā IP aizsardzība ir 44. Tajā ir 70 gaismas diodes, kas rada perfektu krāsainību.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i