Ziemassvētku Grāvēji ar atlaidi līdz 12% | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ziemassvētku Grāvēji ar atlaidi līdz 12%

Īpašie piedāvājumi un izpārdošanas

Andris

Ziemassvētku atlaižu dāvināšana jums ir gatava! Tūkstošiem apgaismojuma un gaismekļu IZPĀRDOŠANA ar papildus atlaides kuponiem. Tas palīdzēs padarīt jūsu iepirkšanos ļoti ērtu.

Jums ir tikai jāizvēlas pareizais gaismeklis un jāizmanto atlaides kods. Jūs varat izvēlēties no mūsu TOP zīmolu precēm, kuras atradīsit zīmolu akcijas kategorijā.
 
Atlaides kods attiecas uz noteiku gaismekļu sortimentu. Tie ir mūsu TOP zīmolu gaismekļi, Paulmann, Osram, Briloner, Markslöjd, Faro, Ledvance un Philips (izņemot Philips Hue preces).Jūs varat izmantot kuponu pirkuma beigās iepirkuma grozā, nospiežot "man ir atlaižu kupons" pogu, un ievadot kodu dotajā sekcijā. Atlaide tiks pielietota iepirkumu grozā.
 
 
8% atlaide pirkumiem virs 100 € - ATLAIDES KODS: ATLAIDE8


10% atlaide pirkumiem virs 200 € - ATLAIDES KODS: ATLAIDE10


12% atlaide pirkumiem virs 300 € - ATLAIDES KODS: ATLAIDE12


  
Atlaides kuponi ir pieejami līdz svētdienas, 13. decembra, pulksten 23:59. Atlaides kodu var piemērot arī precēm, kurām jau ir atlaide. Atlaides kodu nevar apvienot ar daudzuma atlaidēm.
 

 

Ja iegādājaties virs 70 €, jūs saņemsiet bezmaksas piegādi. Un tas vēl nav viss-pasūtījumam virs 120 € jūs saņemsiet bezmaksas dāvanu no mums. Jūs varat arī izvēlēties dažādus gaismekļus mūsu sadaļā "Atlaides", kur ir atrodamas preces ar atlaidi pat virs 70%. 
 
Novēlam jums patīkamu iepirkšanos. Jūsu Lampupasaule.lv tiešsaites veikala Komanda.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i