Iepērcies bez raizēm | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Iepērcies bez raizēm

Par pirkumu

Andris

Vai neesat pārliecināts, vai esat pasūtījis pareizos produktus? Vai arī jūs jau esat iegādājies dažus produktus un vēlāk sapratuši, ka vēlaties citu krāsu vai gaismekļa formu? Vai arī jūs mūsu e-veikalā esat atradis gaismekli, kas jums patīk labāk? Visu var atrisināt, un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Jūs varat atgriezt produktus 60 dienu laikā 

Gadījumā, ja preces iegādājāties personīgai lietošanai, jums kā klientam (patērētājam) ir tiesības atgriezt pasūtītās preces ne vēlāk kā 60 dienas pēc piegādes datuma. Pie mums tas ir ļoti vienkārši, tāpēc jums nav jāuztraucas par nepiemērotiem pirkumiem. Viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda atgriešanas veidlapa un preces kopā ar izdrukātu un aizpildītu atgriešanas veidlapu jānosūta uz uzņēmuma Omniva adresi, Omniva LV (Rīgas termināls), Packeta international-ID 93648047, Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija.Vairāk par preču atgriešanu atradīsiet šeit.
 
 
Mēs naudu atmaksājam uzreiz
 
Mēs atgriežam naudu tūlīt pēc atgriezto priekšmetu saņemšanas. Un kā uzzināt, ka preces mums ir droši piegādātas? Tiklīdz mēs saņemam jūsu preces, jūs saņemat no mums informācijas e-pastu ar visu nepieciešamo informāciju. Patiešām, ne par ko nav jāuztraucas, jūs varat baudīt patīkamu un vieglu iepirkšanos.
 
 
Ja jūs joprojām nezināt, kādus produktus pasūtīt, kā veikt pasūtījumu vai kā atgriezt iegādātās preces, nevilcinieties sazināties ar mums, mēs labprāt jums palīdzēsim.
 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i