Iespēja apmainīt nepiemērotu dāvanu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Iespēja apmainīt nepiemērotu dāvanu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Andris

Ziemassvētku drudzis ir sācies vēl agrāk nekā pagājušajā gadā, tāpēc ir īstais laiks sākt domāt par dāvanām. Galu galā, līdz tās nonāks zem eglītes, ir jāveic ilgs ceļš. Bet neuztraucieties, arī šogad mēs jums pastāstīsim par maģiskajiem datumiem, līdz kuriem jūs vēl varat visu paspēt klusi un mierīgi.

Lai būtu pārliecība, ka viss noritēs veiksmīgi, iesakām izvēlēties preces, kuras ir noliktavā, un kā apmaksas veidu iesakām izvēlēties maksājums ar karti kurjeram pie saņemšanas vai tiešsaistes maksājumu ar karti. Preču piegādei līdz Ziemassvētkiem, lūdzu, izmantojiet šādas maksājumu iespējas:
 
  • maksājums ar karti kurjeram pie saņemšanas vai apmaksa tiešsaistē - jūs varat pasūtīt līdz 2023.gada 16.decembra plkst. 23:59 rītā.,
  • maksājums ar bankas pārskaitījumu - līdz 2023.gada 13.decembra plkst. 23:59 rītā, 

Papildus piegādes garantijai līdz Ziemassvētkiem mēs no jauna piedāvājam arī iespēju 60 dienu laikā atgriezt nepiemērotu dāvanu (vairāk informācijas šeit). Galu galā ne visas Ziemassvētku dāvanas atbilst saņēmēja gaumei, tāpēc, ja rodas šāda nepatīkama situācija, jūs varat atgriezt preci (neizmantotu, oriģinālajā iepakojumā).
 
Vēlamies arī atgādināt, ka mēs piedāvājam dāvanu kuponus 20€, 35€ un 75€ vērtībā. 
 
Mēs vēlam jums priecīgus un gaišus Ziemassvētkus.
 
 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i