Iespējama nevajadzīgas dāvanas atgriešana | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Iespējama nevajadzīgas dāvanas atgriešana

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Vai jūs uztraucaties, ka zem eglītes būs trīs vienādas dāvanas? Vai arī jūsu izvēle neatbilst citu gaumei un dāvanas viņiem nepatiks? Šīs rūpes izzūd, iepērkoties mūsu e-veikalā Lampupasaule lv. Visas nevajadzīgās dāvanas varat ērti atgriezt mūsu e-veikalā.

Kā tas darbojas?

Pakalpojums par iespēju atgriezt nevēlamu dāvanu ar visiem pasūtījumiem ir automātisks un bezmaksas, veicot pasūtījumu, tas nav jāpievieno pirkumam. Pēc preču saņemšanas preces var atgriezt līdz 60 dienām. Atgriežot preces, izmantojiet mūsu atteikšanos no līguma veidlapu.
 
Atgrieztās preces jāiesaiņo oriģinālajā iepakojumā, ieskaitot visas detaļas un piederumus, nebojātas, neizmantotas kopā ar pirkuma rēķinu. Maksājums tiks atmaksāts jums uz jūsu bankas konta. Preču atgriešanas iespēja ir tikai klientiem / patērētājiem (jūs neesat norādījis savu PVN un NMR).

Izbaudiet patīkamu un bez stresa iepirkšanos pirms Ziemassvētkiem tiešsaistē ar garantētu apdāvinātās personas prieku. Ar mums tas ir pilnīgi bez riska. 
 
 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i