Ko nozīmē RGB apgaismojumā? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ko nozīmē RGB apgaismojumā?

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Andris

RGB gaismām ir daudz priekšrocību. Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, ko nozīmē RGB, tagad jums ir iespēja to uzzināt.

Saīsinājums RGB


Šis saīsinājums nozīmē trīs krāsas, kuras dažādās elektroniskajās ierīcēs izmanto krāsu sajaukšanai. Šīs ir pamata krāsas: R-red, G-green un B-blue. Pateicoties šo trīs krāsu kombinācijai, jebkuru citu krāsu var vēl vairāk sajaukt. Pēc tam atsevišķu krāsu toņu nokrāsu piešķir šo pamatkrāsu pievienotais vai noņemtais daudzums. RGB krāsu princips tiek izmantots dažādās ierīcēs. Piemēram, datoru ekrāniem, televizoriem un mūsu piedāvātajiem produktiem, protams, RGB LED joslās, spuldzēs vai gaismekļos. Tāpēc, ja vēlaties, lai spuldze vai LED josla varētu izvēlēties krāsu, pievērsiet uzmanību tam, vai RGB funkcija ir minēta produkta aprakstā, izvēloties vajadzīgo produktu. Baltās krāsas nokrāsa RGB gaismekļos parasti nav tīri balta, kā tas ir vienkrāsainos gaismekļos. RGB krāsu sastāva dēļ gaismeklim var būt nedaudz zilgana vai rozā nokrāsa.

Produkti, kas ir pieejami

Ja tikai apsverat iespēju iegādāties gaismekli ar RGB krāsām, jūs noteikti būsit apmierināts ar mūsu produktu klāstu. Pirmkārt, mēs neaizmirsīsim RGB LED joslas, kas kļūst arvien populārākas un mūsu klientu pieprasītas. RGB LED joslas var izmantot, piemēram, pie sienas bloka, kā arī citās vietās, kur tās rada pilnīgi atšķirīgu iespaidu par visu telpu. Pateicoties faktam, ka jūs varat brīvi mainīt krāsas, kā vēlaties, ir iespējams arī izvēlēties tieši toni, kuram esat noskaņots. Protams, mēs piedāvājam arī dažādas RGB LED spuldzes, kuras praktiski var izmantot jebkurā gaismeklī, kur šīs RGB spuldzes kļūst noderīgas.

RGB griestu gaismekļi, lustras, sienas gaismekļi vai lampas. Jūs varat iegādāties visus šos produktus ar RGB funkciju. Arī šiem gaismekļiem bieži ir tālvadības pults, ar kuras palīdzību jūs varat visu kontrolēt. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties vajadzīgo. RGB lampas var būt arī skārienjutīgas vai uzlādējamas. Ir daudz produktu ar RGB krāsu spektru, pārliecinieties paši un izvēlieties vajadzīgos produktus.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i