Kontrolējiet apgaismojumu gudri Immax Neo | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kontrolējiet apgaismojumu gudri Immax Neo

Par zīmoliem

Andris

Vai vēlaties atbrīvoties no vecajām lampām un izveidot gudru māju, kurā varat izvēlēties visu atbilstoši sev? Izmantojot Immax Neo gaismekļus, jums ir labākais risinājums.

Immax Neo

Ja vēlaties padarīt savu māju vai dzīvokli vēl mājīgāku un padarīt to par vietu, kur varat mierīgi atpūsties, viens no lielajiem soļiem modernas mājas izveidē neapšaubāmi ir gudras mājas izveide. To var panākt ar Immax Neo viedajiem gaismekļiem. Šis zīmols ir vērsts uz viedajām gaismām. Viņu piedāvājums nodrošina lielu skaitu viedo produktu. Jūs varat redzēt regulējamas vai RGB viedās spuldzes, viedās LED lentes , kā arī dažādas regulējamās gaismas kuras var ērti kontrolēt no dīvāna ar tālvadības pulti vai viedtālrunis. Viņu galvenais moto ir "Gudra māja ikvienam". No tā jau izriet, ka, neskatoties uz augsto kvalitāti, šeit atradīsiet gaismekļus par pieņemamu cenu ikvienam.


Viedās gaismas Immax Neo ar atlaidi 20%

Immax Neo gaismekļi ir ļoti augstas kvalitātes un mūsdienīgi gaismekļi, kas tehniski ir ļoti progresīvi. Tie vienmēr ir pieejami par ļoti labu cenu. Bet tagad jums ir lieliska iespēja dažus no tiem iegādāties pat lētāk. Priekš sērijas Immax Neo atlasītajiem produkti no viedo gaismu ir arī izdevīga cena ar 20% atlaidi līdz maija beigām. Tātad, ja jūs joprojām nevarētu izlemt, nav labākas iespējas iegādāties šādu gaismekli nekā šobrīd.


Pielāgojami gaismekļi

Ļoti populāri ir arī aptumšojami lukturi Immax Neo. Ja jums patīk tīra balta gaisma, jūs iemīlēsities šajos gaismekļos. Baltās krāsas temperatūru var izvēlēties dažādās intensitātēs. Tā kā tie ir gudrie gaismekļi, jums vairs nav jāceļas no dīvāna vai no apsildāmas segas, lai to kontrolētu. Tos var vadīt ar tālvadības pulti , kas parasti ir iepakojuma sastāvdaļa, vai ar viedtālruni pēc nepieciešamās lietotnes lejupielādes , kā arī ar balsi. Kas attiecas uz aptumšojamo gaismu veidu, jūs atradīsiet lielu šo gaismekļu izvēli. Sākot ar spuldzēm līdz lustras un griestu lampām dažādos dizainos.

Kontrole caur Tuya lietotnēm

In order to  check the number of Immax Neo  fishing equipment, use Tuya. This is a global platform. It is therefore possible to give them the right to fly. Tas var Integrety visas majas esošās ierīces Vien vadāmā Vienība. The use of a single control element, additional gauges and other products leading to the earth must be signaled, camera or other sensitive sensors. It is therefore clear that all accounts may be established on the basis of which they have been established.


Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i