Vadiet gudri apgaismojumu ar Immax Neo | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Vadiet gudri apgaismojumu ar Immax Neo

Par zīmoliem

Andris

Vai vēlaties atbrīvoties no vecajiem gaismekļiem un izveidot viedo māju, kurā visu varētu izvēlēties pēc savām vēlmēm? Immax Neo gaismekļi jums būs vislabākā izvēle.

Immax Neo

Ja vēlaties padarīt savu māju vai dzīvokli vēl mājīgāku un padarīt to par vietu, kur varat mierīgi atpūsties, viens no lielajiem soļiem modernas mājas izveidē neapšaubāmi ir viedās mājas izveide. To var panākt ar Immax Neo viedajiem gaismekļiem. Šis zīmols ir vērsts uz viedajiem gaismekļiem. To piedāvājums nodrošina lielu skaitu viedo produktu. Jūs varat redzēt aptumšojamas, kvēldiega vai RGB viedās spuldzes, viedās LED joslas, kā arī dažādus aptumšojamus gaismekļus, kurus var ērti vadīt no dīvāna ar tālvadības pulti vai viedtālruni. Viņu galvenais moto ir "Viedā māja ikvienam". No tā izriet, ka, neskatoties uz augsto kvalitāti, šeit atradīsiet gaismekļus par pieņemamu cenu ikvienam.
Viedie gaismekļi Immax Neo ar atlaidi

Immax Neo gaismekļi ir ļoti augstas kvalitātes un mūsdienīgi gaismekļi, kas tehniski ir ļoti progresīvi. Tie vienmēr ir pieejami par ļoti labu cenu. Bet tagad jums ir lieliska iespēja dažus no tiem iegādāties lētāk. Atlasītiem viedā apgaismojuma sērijas Immax Neo produktiem pie mums ir liela atlaide. Ja jūs joprojām nevarat izlemt, tad nav labākas iespējas, kā iegādāties šo gaismekli tagad.

Dizaina gaismekļi

Aptumšojami gaismekļi Immax Neo ir ļoti populāri. Ja jums patīk tīra, balta gaisma, jūs iemīlēsities šajā gaismeklī. Jūs varat izvēlēties gaismas temperatūru dažādās intensitātēs. Ja jums vairāk patīk krāsaina gaisma, ieskatieties gaismekļu kategorijā ar RGB funkciju. Tā kā tā ir viedais apgaismojumus, jums vairs nebūs jāceļas no dīvāna, lai to vadītu. To var vadīt izmantojot netikai tālvadības pulti, kas parasti ir iekļauta kommplektā vai ar viedtālruni, ielādējot lietotni Immax NEO PRO, bet vadīt arī ar balsi. Kas attiecas uz gaismekļu veidiem, tad jūs varat atrast plašu gaismekļu piedāvājumu. No spuldzēm līdz dažādu dizainu lustrām un griestu gaismekļiem. Immax NEO piedāvā vairāk nekā 70 dažādus gaismekļus. No klasikas koncepcijas caur kubistisku izskatu līdz vienkāršam modernismam.


Immax Neo gaismekļu vadība

Daudzus viedos gaismekļus Immax Neo var vadīt izmantojot Immax NEO PRO lietotni kas darbojas Tuya platformā. Tā ir globāla platforma. Ar to var paveikt patiešām lielas lietas. Tas var integrēt visas viedās ierīces Immax NEO un citu ražotāju ierīces. Nosacījums ir tāds, ka viņi sazinās caur ZigBee 3.0 izmantojot Tuya platformu. Tas attiecas, piemēram, uz populārajiem Philips Hue gaismekļiem vai LIDL zīmola produktiem. Tas ļauj ērti iegūt mājās esošo ierīču grupu vienā vadāmā vienībā. Izmantojot vienu vadības elementu, papildus gaismekļiem un līdzīgiem viedajiem produktiem zem jūsu kontroles būs signalizācija, kamera vai citi drošības sensori. Vēl viena lieliska ziņa ir tā, ka visu varat iestatīt valodā, kuru atbalsta jūsu tālrunis. Tas nozīmē, ka jums viss būs saprotamā latviešu valodā.


Gaismekļa tālvadības iespējas:


•    Ar tālvadības pulti 

Daļa no viedā apgaismojuma ir tālvadības pults, ar kuras palīdzību iespējams ieslēgt un izslēgt pamatfunkcijas, regulēt intensitāti un siltuma krāsu. Tālvadības pults darbojas caur ZigBee tehnoloģiju.


•    Ar viedierīci un lietotni Immax NEO PRO

Lietotne Immax NEO PRO ir jūsu viedās mājas sirds. Pateicoties tai, jūs varat kontrolēt apgaismojumu, izmantojot tālruni vai planšetdatoru. Lietotnei un gaismekļiem jābūt savienotam ar SMART BRIDGE. Tas ir vienīgais veids, kā lietot visas viedās funkcijas, ieskaitot viedo ainu iestatīšanu un pilnīgu automatizāciju.


Lietotnes Immax NEO PRO priekšrocības


•    TUYA platforma

Lietotne Immax NEO PRO darbojas globālajā platformā TUYA. Tā ir vismodernākā viedās mājas sistēma, kuru izmanto vairāk nekā 5000 pasaules viedierīču ražotāju. Produkti TUYA platformā ir pilnībā savietojami viens ar otru.•    Savietojamība

Jūs varat savienot dažādu ražotāju gaismekļus ar Immax NEO PRO lietotni un pilnībā savienot tos ar Immax NEO produktiem. Nosacījums ir tāds, ka ir jāizmanto TUYA platforma. Pēc tam vairs nav nozīmes tam, vai tie sazinās izmantojot Bluetooth, Wi-Fi vai Zigbee tehnoloģiju. Jūs vienmēr saņemsiet vienu vadāmu vienību. Zemāk esošajā tabulā jūs viegli atradīsiet iespējas kā savienot Immax NEO un citus produktus.

•    Plašs funkciju klāsts

Lietotne Immax NEO PRO tika izstrādāta, lai nodrošinātu efektīvu visu pievienoto gaismekļu vadību. Lietotnē varat izveidot viedās ainas un pilnībā automatizēt visu sistēmu. Tajā pašā laikā ir iespējams uzraudzīt pievienoto ierīču pašreizējo patēriņu.


Kā likt sistēmai darboties?

Lietotne Immax NEO PRO ir pieejama Apple Store un Google Play

  1.  Lejupielādējiet Immax NEO PRO lietotni.
  2. Ieslēdziet lietotni savā mobilajā tālrunī vai planšetdatorā.
  3. Ja jums nav lietotāja konts, tad reģistrējieties.
  4. Izvēlieties pats - vai vēlaties izmēģināt testa režīmu vai iztikt bez tā.
  5. Pēc reģistrācijas tiks atvērti jūsu mājas iestatījumi.
  6. Sekojot norādījumiem pievienojot gaismekļus, var meklēt ierīci manuāli vai skenējot, kad pati lietotne jums piedāvās esošo ierīci, kas atrodas tuvumā.


Savietojamība ar Philips HUE un citām sistēmām.

Viedie gaismekļi Immax NEO saziņai izmanto Zigbee tehnoloģiju, un jūs varat tos savienot ar produktiem no Philips HUE, IKEA vai Samsung SmartThingsTajā pašā laikā tie ir saderīgi ar balss palīgiem Amazon Alexa, Apple Siri shortcuts un Google Assistant.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i