Retro, kas nekad neiziet no modes | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Retro, kas nekad neiziet no modes

Interjera apgaismojums

Andris

Retro apgaismojums ir lieliska izvēle, ja vēlaties mājokli padarīt gaišāku.

Pēckara eiforiskie 50.gadi, mežonīgie hipiji 60.gados, disko bums 70.gados un tā kulminācija 80.gados. Izrunājot vārdu "retro", mēs visi domājam par kaut ko pavisam citu. Taču ir garantēts, ka ikviena domas vairāk vai mazāk pārņems nostalģija. Mēs bieži vien laiku pa laikam atgriežamies pie retro. Dosimies kopā nelielā ceļojumā vēsturē, kas atklājas mūsdienu pasaulē.  

Kā atpazīt retro stilu?

Pirmkārt, vissvarīgākais: retro stilu neierobežo konkrēts datums vai laika posms. Visbiežāk retro stilu iedvesmo 20.gadsimta otrās puses elementi, konkrēti, no 20.gadsimta 50. līdz 80.gadiem. Tomēr nav arī taisnība, ka retro stils nav radies pagājušā gadsimta pirmajā pusē vai deviņdesmitajos gados. Tāpēc, atpazīstot retro stilu, pievērsīsimies arī tā elementiem mājoklī. 

Retro stila elementi mājoklī

1) Krāsainība. Varbūt atceraties mūsu neseno rakstu par skandināvu stilu, kurā mēs rakstījām par pieklusinātām krāsām. Retro stils ir pilnīgs pretstats. Tas ir par krāsām, īpaši mežonīgām. Tostarp rozā, violeta un spilgti zaļa. 

2) Gludas virsmas materiāli. Retro stilā galvenokārt ir izmantoti netradicionāli materiāli. Tie ir samts un plīšs, bet retro raksturīga arī bieža plastmasas, ādas vai lamināta izmantošana. To var atpazīt arī pēc rakstainības un faktūrām, kas ir uz vairuma priekšmetu. 

3) Apaļas formas. Elegantas un apaļas mēbeļu formas ir raksturīgas retro stilam. Mēbeles parasti arī stāv uz kājām. 

4) Dažādi aksesuāri. Katrā telpā un katrā stūrī. Visā dzīvoklī ir daudz retro stila aksesuāru. No portatīvajiem pārveidotājiem, masīvām grieztām glāzēm dzērieniem līdz virtuves priekšautiem.


Ne tikai retro stila apgaismojums

Kopā mēs drīzumā aplūkosim trīs jūsu mājas stūrīšus, kuros labi iederēsies mūsu piedāvājumā esošie retro izstrādājumi.. 

Dzīvojamā istaba 

Katram no mums dzīvojamā istaba ir telpa, kurā nedrīkst būt garlaicīgi. Tai nedrīkst trūkt elegances un stila. Pat ja jums vairāk patīk minimālisma dizains, jūs varat izcelt tās skaistumu ar kādu uzmanību piesaistošu retro priekšmetu. Piemēram, iegādājoties lampas ar bagātīgiem krāsu toņiem.

Bērnu istaba 

Vai atceraties pērtiķus vai pildītos dzīvniekus, kas bērnībā piepildīja jūsu istabu tā, ka bija gandrīz neiespējami pārvietoties? Jūsu mazie bērni, iespējams, jutīsies tāpat. Kurš bērns negribētu, lai uz viņa naktsskapīša būtu draugs no dzīvnieku valstības. Bērnu pieskārienu lampa BEAR lāča formā būs lieliska kompānija aizmigšanas laikā. Bet gadījumam, ja viņi nevēlas ar to spēlēties, var mainīt lāča krāsas, jo to ir daudz. 

Virtuve

Un visbeidzot, mums ir kaut kas ēdiena gatavošanas meistariem. Jūs varat arī gatavot un cept retro stilā. Retro virtuves ierīču popularitāte pieaug. Taču nav nepieciešams iegādāties jaunu ledusskapi vai blenderi. Jūs varat iegādāties arī oriģinālu palīgu sastāvdaļu svēršanai, kas jūsu mājā ienesīs nedaudz vēstures. Aplūkojiet šos virtuves svarus ar nerūsējošā tērauda bļodu, tie izskatās pārsteidzoši.

Un ko darīt, ja neviena no ieteiktajiem precēm jūsu mājās nav piemērota? Tas nekas. Lampu Pasaule meklētājā varat ievadīt "retro stils" vai klikšķināt šeit, un jūs varat sākt meklēt piemērotas preces. 


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i