Rabalux ventilatori atsvaidzinās un izgaismos | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Rabalux ventilatori atsvaidzinās un izgaismos

Par zīmoliem

Andris

Rabalux zīmola ventilatori nodrošina atsvaidzinājumu karstās vasaras dienās ar viedo apgaismojumu.

Apritēs 30 gadi, kopš tirgū parādījās Rabalux zīmola prrces. Visu šo gadu laikā Čehijas uzņēmumam izdevās atvērt durvis uz tirgu 13 valstīs. Iepriekšējā rakstā mēs jums parādījām, ka Rabalux āra apgaismojuma piedāvājums ir patiešām plašs. Šodien mēs aplūkosim sīkāk, piemēram, viedos ventilatorus un dizaina lampas vienā iepakojumā. Un mēs jums parādīsim arī vēl dažus jaunumus viedā apgaismojuma pasaulē.

Ventilators vai apgaismojums? Abi vienā

Karstās vasaras dienās pasargās jūs no sviedrainas pieres. Rabalux griestu ventilatorus varat pārslēgt, izmantojot tālvadības pulti, piemēram, ērti sēžot uz dīvāna. Un tas vēl nav viss. Lieliski kalpo arī kā viedā LED lampa. Lampa ir aptumšojama un regulējama ar tālvadības pulti vai sienas slēdzi, kas ir iekļauti komplektā.

Varat ērti iestatīt vēlamo gaismas spilgtumu, regulēt gaismas temperatūru (atkarībā no konkrētā modeļa - no 3000 līdz 6500 K), nakts apgaismojumu, ieslēgt vai izslēgt to vai regulēt ventilatora rotācijas ātrumu. Modernākie modeļi sniedz arī iespēju iestatīt atmiņas funkciju, izvēlēties vasaras un ziemas režīmu vai izmantot līdz pat sešiem ātrumiem. Aplūkojiet paši. Īsumā: ventilators ar lampu no Rabalux ir pilnvērtīga alternatīva lustrai.

Dizaina elements katrai telpai 

Griestu ventilatora izvietošana jūsu mājās ir tikai jūsu stila un vēlmju jautājums. Tas labi iederas ne tikai dzīvojamās istabās un virtuvēs, bet arī tualetēs un vannas istabās. Tie ir pieejami vairākās interesantās krāsu variācijās. Tādējādi jūs varat atsvaidzināt ar stilu. 

Īsumā apstāsimies pie dizaina. Mūsu piedāvājumā jūs, protams, atradīsiet arī ventilatorus ar lielām lāpstiņām, kā jūs tos zināt. Taču Rabalux piedāvā kompaktāku alternatīvu, ko vislabāk raksturo termins "minimālisms". Visa ventilatora diametrs ir aptuveni 50 centimetri, tāpēc tas paver dažādas izvietošanas un integrēšanas iespējas jūsu mājas koncepcijā.

Viedā apgaismojuma jaunumi 

Rabalux ir vēl daudz ko piedāvāt viedā apgaismojuma kategorijā. Kāpēc jums vajadzētu pievērst uzmanību Rabaluxu viedajām lampām? Mēs pieminēsim intuitīvo vadību, ar kuras palīdzību varat iestatīt visu, ko vēlaties, izmantojot lietotni. Vietas, kurās lieliski iederas Rabalux viedā apgaismojuma risinājumi, var atrast visā mājoklī.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i