Pagarināta garantija 5 gadu garumā | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Pagarināta garantija 5 gadu garumā

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Neatkarīgi no gaismekļa, kuru jūs iegādājaties, tās kalpošanas laiks vienmēr ir svarīgs. Tā kā mēs nebaidāmies un, gluži pretēji, mēs esam pārliecināti par savu lukturu kvalitāti, mēs piedāvājam pagarinātu garantiju visiem apgaismojuma veidiem.

Gaismekļa garantija = apmierinātības garants

Ikreiz, kad pērkat kaut ko jaunu, jūs noteikti interesē arī tā garantijas laiks. Izmantojot mūsu apgaismojumu, jums automātiski ir garantijas laiks ne tikai divu, bet trīs gadu garumā. Jums tas nav īpaši jālūdz, trīs gadu garantija gaismekļiem ir automātiska. Mēs varam jums piedāvāt tik ilgu garantiju arī tāpēc, ka ticam mūsu piedāvāto lukturu un visu produktu kvalitātei un zinām, ka tie jums kalpos daudzus gadus.


Vienīgie agaismojuma produkti, uz kuriem šī trīs gadu garantija neattiecas ir spuldzes. Tomēr ir arī gaismekļi, kuriem mēs esam pievienojuši nedaudz garāku garantiju. Atsevišķiem LED gaismekļiem, piemēram, Philips gaismekļiem, jūš varat izmantot garantiju līdz 5 gadiem. Arī profesionālajiem gaismekļiem, mēs esam pagarinājuši garantiju līdz 5 gadiem. Un tas ir patiešām ilgs laiks.


Citas priekšrocības

Ja jūs nolemjat iegādāties pie mums, šī ilgā garantija nav vienīgais ieguvums, ko jūs no mums saņemsiet. Ja jūs joprojām izlemjat par vairākiem produktiem un joprojām neesat pārliecināts, nav pamata uztraukties. Pasūtiet sev tīkamos produktus. Ja reālajā dzīvē jūs konstatējat, ka jums būtu noderīgs kaut kas cits, jums ir 60 dienas preces atgriešanai. Turklāt, ja jūs nopirksiet vairāk nekā 70 € pie mums, jūs saņemsit bezmaksas piegādi


Pasūtīto preču piegādes termiņi ir ļoti ātri. Tas ir saistīts arī ar faktu, ka mums pieder vairāk nekā 1 180 000 produktu in stock. Starp citiem ieguvumiem ir jāpien arī dāvanas, ko mēs piedāvājam, pērkot virs noteiktas summas. Iegādājoties pirkumu pie mums, jūs iegūsiet ne tikai pasūtītās preces. Turklāt jūs izbaudīsiet dažādas akcijas un priekšrocības, kas patiešām atmaksājas.

Autor článku:

Andris
Andris Články, Diskuze, Objednávky / reklamace, Překladači, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i