Pagarināta garantija 5 gadu garumā | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Pagarināta garantija 5 gadu garumā

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Lai kādu lampu jūs iegādātos, vienmēr ir svarīgs tās darbības laiks. Tā kā mēs nebaidāmies un, gluži pretēji, esam pārliecināti par savu lampu kvalitāti, mēs piedāvājam pagarinātu garantiju visiem apgaismojuma veidiem.

Lampu garantija = apmierinātības garants

Ikreiz, kad pērkat kaut ko jaunu, jūs noteikti interesē arī tā garantijas laiks. Izmantojot mūsu apgaismojumu, jums automātiski ir garantijas laiks ne tikai divu, bet trīs gadu garumā. Jums tā nav nekur jāpiesaka, trīs gadu garantija lampām ir automātiska. Mēs varam jums piedāvāt tik ilgu garantiju arī tāpēc, ka ticam mūsu piedāvāto lampu un visu preču kvalitātei un zinām, ka tās kalpos jums daudzus gadus.


Vienīgais, uz ko neattiecas šī trīs gadu garantija,  ir spuldzes. Tomēr ir arī tādas lampas, kurām mēs esam pievienojuši nedaudz vairāk garantijas. Atsevišķām LED lampām, piemēram, Philips lampām, varat izmantot garantiju līdz pat 5 gadiem. Arī profesionālām lampām, mēs esam pagarinājuši garantiju līdz 5 gadiem. Un tas ir patiešām ilgs laiks.


Citas priekšrocības

Ja nolemjat iegādāties no mums, šī garā garantija nav vienīgais ieguvums, ko saņemsiet no mums. Ja vēl joprojām izvēlaties starp vairākiem produktiem un neesat pārliecināts, nekrītiet izmisumā. Pasūtiet preci, kas jums patīk. Ja reālajā dzīvē jūs konstatējat, ka jums būtu noderīgs kaut kas cits, jums ir 60 dienas preces atgriešanai. Turklāt, ja no mums iegādājaties preces virs 70 EUR jūs saņemsiet bezmaksas piegādi


Pasūtīto preču piegādes laiks ir ļoti ātrs. Tas ir saistīts arī ar to, ka mūsu noliktavā ir vairāk nekā 1 180 000 preču. Citas priekšrocības ir arī dāvanas, ko mēs dāvinām, iegādājoties preces virs noteiktas summas. Iegādājoties pie mums, jūs ne tikai saņemsiet pasūtītās preces. Turklāt jūs saņemsiet dažādus bonusus un priekšrocības, kas patiešām atmaksājas.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i